Q16F1BXXB12E APEM
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q16F1BXXB12E APEM
    Q16F1BXXB12E APEM
    Q16F1BXXB12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q16F1BXXB12E is described as INDICATOR 12V 16MM FLUSH BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM