Q14P1CXXSR12 APEM
  • More about Q14P1CXXSR12 APEM
    Q14P1CXXSR12 APEM
    Q14P1CXXSR12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q14P1CXXSR12 is described as INDICATOR 12V 14MM PROMINENT RED. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"