Q14P1CXXSB12 APEM
  • More about Q14P1CXXSB12 APEM
    Q14P1CXXSB12 APEM
    Q14P1CXXSB12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q14P1CXXSB12 is described as INDICATOR 12V 14MM PROMINENT BLU. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE