Q14P1CXXHR24E APEM
  • More about Q14P1CXXHR24E APEM
    Q14P1CXXHR24E APEM
    Q14P1CXXHR24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q14P1CXXHR24E is described as 14MM PRMNT CHRM HYPR RED 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH