Q14P1CXXHR02E APEM
  • More about Q14P1CXXHR02E APEM
    Q14P1CXXHR02E APEM
    Q14P1CXXHR02E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q14P1CXXHR02E is described as 14MM PRMNT CHRM HYPR RED 2VDC. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE