Q14P1CXXB12E APEM
  • Part Number: Q14P1CXXB12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 14MM, PROMINENT, 12VDC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • Available: 83
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q14P1CXXB12E APEM
    Q14P1CXXB12E APEM
    Q14P1CXXB12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q14P1CXXB12E is described as LED INDICATOR, 14MM, PROMINENT, 12VDC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM