Q14F5AGXXHG220E APEM
  • More about Q14F5AGXXHG220E APEM
    Q14F5AGXXHG220E APEM
    Q14F5AGXXHG220E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q14F5AGXXHG220E is described as INDICATOR 220V 14MM FLUSH GREEN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK