Q14F1CXXY12E APEM
  • Part Number: Q14F1CXXY12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 14MM, FLUSH, 12VDC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q14F1CXXY12E APEM
    Q14F1CXXY12E APEM
    Q14F1CXXY12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q14F1CXXY12E is described as LED INDICATOR, 14MM, FLUSH, 12VDC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT