Q14F1CXXR12E APEM
  • Part Number: Q14F1CXXR12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 14MM, FLUSH, 12VDC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q14F1CXXR12E APEM
    Q14F1CXXR12E APEM
    Q14F1CXXR12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q14F1CXXR12E is described as LED INDICATOR, 14MM, FLUSH, 12VDC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL