Q14F1BXXHY02E APEM
  • More about Q14F1BXXHY02E APEM
    Q14F1BXXHY02E APEM
    Q14F1BXXHY02E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q14F1BXXHY02E is described as 14MM FLSH BLK CHRM HYPR YLW 2VDC. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM