Q14F1BXXG12E APEM
  • Part Number: Q14F1BXXG12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: 14mm flush black chrome LED, green 12Vdc
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • Available: 146
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q14F1BXXG12E APEM
    Q14F1BXXG12E APEM
    Q14F1BXXG12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q14F1BXXG12E is described as 14mm flush black chrome LED, green 12Vdc. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"