Q12P1GXXSG24E APEM
  • More about Q12P1GXXSG24E APEM
    Q12P1GXXSG24E APEM
    Q12P1GXXSG24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q12P1GXXSG24E is described as LED PNL IND 12MM 24V GREEN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"