Q12P1BXXY110E APEM
  • Available: 105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q12P1BXXY110E APEM
    Q12P1BXXY110E APEM
    Q12P1BXXY110E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q12P1BXXY110E is described as INDICATOR 110V 12MM PROM YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM