Q12P1BXXG28EX0284 APEM
  • Part Number: Q12P1BXXG28EX0284
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR; 12MM; Prominent; 20V; Zender; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q12P1BXXG28EX0284 APEM
    Q12P1BXXG28EX0284 APEM
    Q12P1BXXG28EX0284 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q12P1BXXG28EX0284 is described as LED INDICATOR; 12MM; Prominent; 20V; Zender; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE