Q12P1BXXG24E APEM
  • Available: 166
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q12P1BXXG24E APEM
    Q12P1BXXG24E APEM
    Q12P1BXXG24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q12P1BXXG24E is described as INDICATOR 24V 12MM PROMINENT GRN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V