Q12P1BXXG12E APEM
  • Available: 153
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q12P1BXXG12E APEM
    Q12P1BXXG12E APEM
    Q12P1BXXG12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q12P1BXXG12E is described as INDICATOR 12V 12MM PROMINENT GRN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"