Q12P1BXXB24E APEM
  • Available: 472
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q12P1BXXB24E APEM
    Q12P1BXXB24E APEM
    Q12P1BXXB24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q12P1BXXB24E is described as INDICATOR 24V 12MM PROMINENT BLU. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"