Q10F5SXXSR12E APEM
  • More about Q10F5SXXSR12E APEM
    Q10F5SXXSR12E APEM
    Q10F5SXXSR12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q10F5SXXSR12E is described as 10MM FLUSH STAINLESS STEEL SUPER. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH