LPI3124R1XX1704 APEM
  • Part Number: LPI3124R1XX1704
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about LPI3124R1XX1704 APEM
    LPI3124R1XX1704 APEM
    LPI3124R1XX1704 is manufactured by APEM and is categorized in the Pushbutton Switches category. LPI3124R1XX1704 is described as SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Pushbutton Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Pushbutton Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM