18235YCD3 APEM
  • Part Number: 18235YCD3
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: SWITCH PUSH SPDT 0.1A 30V
  • Category: Pushbutton Switches
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM