R3B100550R0J5G0 ANAREN
  • Part Number: R3B100550R0J5G0
  • Manufacturer Name: ANAREN
  • Description: RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 554
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about R3B100550R0J5G0 ANAREN
    R3B100550R0J5G0 ANAREN
    R3B100550R0J5G0 is manufactured by ANAREN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. R3B100550R0J5G0 is described as RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by ANAREN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM