R3A100550R0J5G0 ANAREN
  • Part Number: R3A100550R0J5G0
  • Manufacturer Name: ANAREN
  • Description: RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,467
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about R3A100550R0J5G0 ANAREN
    R3A100550R0J5G0 ANAREN
    R3A100550R0J5G0 is manufactured by ANAREN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. R3A100550R0J5G0 is described as RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by ANAREN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM