R1A100550R0J5C0 ANAREN
  • Part Number: R1A100550R0J5C0
  • Manufacturer Name: ANAREN
  • Description: RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,920
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about R1A100550R0J5C0 ANAREN
    R1A100550R0J5C0 ANAREN
    R1A100550R0J5C0 is manufactured by ANAREN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. R1A100550R0J5C0 is described as RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by ANAREN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH