D10AA20Z4 ANAREN
  • Part Number: D10AA20Z4
  • Manufacturer Name: ANAREN
  • Description: ATTENUATOR 10W 3GHZ 20DB SMD
  • Category: Attenuators
  • Status:
  • Available: 14,273
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM