C1A101050R0J4A0 ANAREN
  • Part Number: C1A101050R0J4A0
  • Manufacturer Name: ANAREN
  • Description: RES SMD 50 OHM 5% 1W 1010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 522
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C1A101050R0J4A0 ANAREN
    C1A101050R0J4A0 ANAREN
    C1A101050R0J4A0 is manufactured by ANAREN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. C1A101050R0J4A0 is described as RES SMD 50 OHM 5% 1W 1010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by ANAREN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG