RT0W016-26SNH AMPHENOL SINE/TUCHEL
  • More about RT0W016-26SNH AMPHENOL SINE/TUCHEL
    RT0W016-26SNH is manufactured by AMPHENOL SINE/TUCHEL and is categorized in the Circular Connectors category. RT0W016-26SNH is described as Conn; Circular; Receptacla; Box Mount; 26 Pin; Female; 20 AWG; RT360 Series. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"