RT0W012-10PNH AMPHENOL SINE/TUCHEL
  • More about RT0W012-10PNH AMPHENOL SINE/TUCHEL
    RT0W012-10PNH is manufactured by AMPHENOL SINE/TUCHEL and is categorized in the Circular Connectors category. RT0W012-10PNH is described as Conn; Circular; Receptacle; Box Mount; 10 Pin; Male; 20 AWG; RT360 Series. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL SINE/TUCHEL
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE