A-2PA-113-200B2 AMPHENOL RF
  • More about A-2PA-113-200B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-113-200B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-113-200B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-2PA-113-200B2 is described as AMMC RA PLG-PLG 1.13MM CBL 200MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"