A-2PA-081-500B2 AMPHENOL RF
  • More about A-2PA-081-500B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-081-500B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-081-500B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-2PA-081-500B2 is described as AMMC RA PLG-PLG .81MM CBL 500MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM