A-2PA-081-100B2 AMPHENOL RF
  • More about A-2PA-081-100B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-081-100B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-081-100B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-2PA-081-100B2 is described as AMMC RA PLG-PLG .81MM CBL 100MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP