A-2PA-081-050B2 AMPHENOL RF
  • More about A-2PA-081-050B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-081-050B2 AMPHENOL RF
    A-2PA-081-050B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-2PA-081-050B2 is described as AMMC RA PLG-PLG .81MM CBL 50MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL RF
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"