A-1PA-137-300B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-137-300B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-300B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-300B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-137-300B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED