A-1PA-137-120B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-137-120B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-120B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-120B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-137-120B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 120MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM