A-1PA-137-100G2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-137-100G2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-100G2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-100G2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-137-100G2 is described as R/A PLUG JUMPER 1.37MM, 100MM LE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN