A-1PA-137-050G2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-137-050G2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-050G2 AMPHENOL RF
    A-1PA-137-050G2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-137-050G2 is described as R/A PLUG JUMPER 1.37MM, 050MM LE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PNL 3U 4HP (ANODZD UNTRTD EDG)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
    Wakefield-vette
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT