A-1PA-132-200G2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-132-200G2 AMPHENOL RF
    A-1PA-132-200G2 AMPHENOL RF
    A-1PA-132-200G2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-132-200G2 is described as R/A PLUG JUMPER 1.32MM, 200MM LE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK