A-1PA-132-150B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-132-150B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-132-150B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-132-150B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-132-150B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE