A-1PA-132-075B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-132-075B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-132-075B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-132-075B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-132-075B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 75MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL RF
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"