A-1PA-113-600B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-113-600B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-600B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-600B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-113-600B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 600MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE