A-1PA-113-330B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-113-330B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-330B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-330B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-113-330B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 330MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"