A-1PA-113-300B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-113-300B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-300B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-300B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-113-300B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"