A-1PA-113-229B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-113-229B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-229B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-229B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-113-229B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 229MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"