A-1PA-113-153B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-113-153B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-153B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-153B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-113-153B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 153MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE