A-1PA-113-060B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-113-060B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-060B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-113-060B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-113-060B2 is described as CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 60MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG