A-1PA-081-200B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-081-200B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-081-200B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-081-200B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-081-200B2 is described as R/A PLUG JUMPER .81MM 200MM BK. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM