A-1PA-081-100B2 AMPHENOL RF
  • More about A-1PA-081-100B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-081-100B2 AMPHENOL RF
    A-1PA-081-100B2 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. A-1PA-081-100B2 is described as R/A PLUG JUMPER .81MM 100MM BK. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL RF
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM