175101-R1-18.00 AMPHENOL RF
  • More about 175101-R1-18.00 AMPHENOL RF
    175101-R1-18.00 AMPHENOL RF
    175101-R1-18.00 is manufactured by AMPHENOL RF and is categorized in the RF Coaxial Cables category. 175101-R1-18.00 is described as CABLE .085 N TYPE PLUG-PLUG 18". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL RF
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM