YK5541903000G AMPHENOL
  • More about YK5541903000G AMPHENOL
    YK5541903000G AMPHENOL
    YK5541903000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK5541903000G is described as CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.433". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ