YK50A1423000G AMPHENOL
  • More about YK50A1423000G AMPHENOL
    YK50A1423000G AMPHENOL
    YK50A1423000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK50A1423000G is described as CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.374". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK