YK5031323000G AMPHENOL
  • More about YK5031323000G AMPHENOL
    YK5031323000G AMPHENOL
    YK5031323000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK5031323000G is described as CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.374". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD